Naujas, lietuvių išrastas kainų lyginimo sportas jau spėjo sudrebinti ne tik mūsų šalį, bet ir visą pasaulį. Lietuviai kaip jokios kitos valstybės gyventojai visuomet yra geriausiai informuoti apie įvairių prekių ir paslaugų kainas. Kur, kas ir kada pigiau – mes visuomet žinome.

  Nors kainų lyginimas Lietuvoje – pakankamai naujas sportas, lietuvių progresas šioje srityje jau gana ženklus. Pradžioje lietuviškas kainas lyginę su Latvija, Baltarusija ar Lenkija, lietuvaičiai dabar jau taikosi į tokias egzotiškas šalis kaip Bolivija, Gruzija ar netgi Australija.

  Todėl būtent Vilniuje šiemet įvyks pirmasis Pasaulio kainų lyginimo čempionatas, kuriame žada susirinkti virš 20 000 dalyvių iš Baltarusijos ir Lietuvos – vienintelių valstybių, kuriose šis sportas praktikuojamas.

  „Mes aktyviai ruošiamės, ieškome atsakymų į įvairius klausimus. Pavyzdžiui, kiek abrikosinis lubrikantas kainuoja Mongolijoje, o kiek Anglijoje? Nežinote? O aš žinau“, – pasididžiavimo (ne vyriško) neslėpė čempionato organizatorė Remigija Šimašiūtė.

  Mūsų redakciją taip pat pasiekė informacija apie vieną slaptą, kainų lygintojų-anarchistų organizuojamą renginį, kurio šūkis yra: Negalima lyginti, bet palyginkime. Manydami, kad tai atneša daugiau malonumo, jie kainas lygina nelegaliai. Tačiau oficialiame turnyre gali sudalyvauti bet kas, nes čia nereikalingas nei ekonominis, nei apskritai joks išsilavinimas.

  Turnyre taip pat teisėjaus arbitrai iš Lenkijos, kurie apie kainas žino beveik viską. „Kainas jau įpratom lyginti visur. Pavyzdžiui, žinote kiek jūsų diktofonas kainuoja Lenkijoje, o kiek Sirijoje? Kainos skiriasi net aštuonis kartus!“ – mūsų 1k.pl redakcijai Varšuvoje gyrėsi vienas iš kainų lyginimo ekspertų.

   

  O ką manote jūs? Ar dalyvausite kainų lyginimo čempionate?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP