Mano vardas Mantas ir tai yra mano istorija.

  Esu paprastas „bachūras“ iš mažo Lietuvos miestelio, turintis dideles ambicijas ir vidutinį penį (mažą penį – red. past.).

  Nuo vaikystės visi juokėsi iš mano svajonių ir kartojo, kad man nieko neišeis. „Būsi kaip tėvas“, – sakė jie man. Mano tėvas turėjo verslą ir buvo gana pasiturintis žmogus.

  Bet aš neklausiau aplinkinių, mečiau mokyklą, ėmiau gerti ir tik savo valios pastangomis, būdamas vos 25-erių, nebeturėjau nieko.

  Nuo sėkmės man ėmė suktis galva. Nesusitvarkiau su žvaigždžių liga, todėl pradėjau dar daugiau gerti. Reikėjo judėti toliau. O kas dar? Darbo jau seniai neturiu, geriu kiekvieną dieną. Tėvai manęs išsižadėjo, laida „24 valandos“ namuose lankėsi jau 3 kartus. Atrodytų, kad viskas jau pasiekta. Ką daryti?

  Atsakymą radau santykiuose – pradėjau mušti savo merginą. Pirmieji kartai nebuvo labai sėkmingi – mažos mėlynės, smulkios traumos, ne viskas pavykdavo iškart. Taip pat ir sėkmingos vaikystės prisiminimai duodavo savo – kai kada, pats to nesuprasdamas, su savo moterimi elgdavausi pagarbiai. Kartais net imdavau ieškotis darbo arba galvoti, kaip nustoti gerti, bet netrukus pasidarydavo baisu. Ar aš tikrai noriu būti kaip visi? Ne.

  Labai lengva pasiduoti emocijoms – mokėti mokesčius, nevogti iš „svalkės“ ir praustis duše. Todėl vieną dieną, pasitaręs su sugėrovais, padariau rimtą žingsnį ir nusprendžiau siekti naujo tikslo – teistumo.

  Pirmas bandymas nebuvo labai sėkmingas – gavau lygtinai. Tačiau mano gyvenimo guru Henrikas Daktaras mane paguodė: „Ne viskas iškart, Mantuk.“

  Neilgai trukus prisiminiau, kad turiu moterį. Stalčiuje radau ir peilį, kurį padovanojo draugai. Toliau labai nesiplėsiu – visą istoriją galite paskaityti mano autobiografijoje „Ikiteisminio tyrimo dokumentai“, kurią išleido Lietuvos kriminalinės policijos biuro leidykla.

  Šiuo metu turiu 3 teistumus, planuoju ir ketvirtą. LNK televizija apie mane žada susukti dokumentinį filmą – yra kuo didžiuotis. Ir jei aš sugebėjau, tai gali ir tu! Atmink – nesvarbu, ką tau sako mokytojai, tėvai ar įstatymai – tu visada gali daugiau.

  Redakcija už nieką niekam niekada neatsako.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP