Vienų garbinama, kitų nekenčiama, tačiau abejingų nepaliekanti Landsbergių giminė žada nustebinti net ir visko mačiusius. Lietuvos šimtmečio paminėjimo proga Landsbergiai su visa šeima organizuos net du metus truksiančius kolūkių griovimo kursus.

  Šiuos gandus ankstų pirmadienio rytą patvirtino  Seimo narys, anūkas ir be penkių minučių premjeras Gabrielius Lansbergis. Anot politiko, tokių mokymų Lietuvoje reikėjo jau seniai, tačiau vis nebuvo laiko jiems deramai pasiruošti.

  „Senelis – be galo užimtas žmogus, su juo sudėtinga ką nors susitarti. Aš pastaruosius 36 metus vedžiau arogancijos seminarus, tad laiko irgi turėjau ne per daugiausiai, o kur dar Seimo rinkimai“, – kalbėjo G. Landsbergis. „Tačiau dabar viskas kitaip, nes Seime veikti nelabai yra ką – labiau tyčiotis iš valstiečių, nei tai daro jie patys, nebeišeina.“

  „Oi, manes neklauskit. Apie griovimą nelabai ką išmanau, bet galiu papasakoti, kaip pastatyti mokyklą“, – į kalbas nesileido G. Landsbergio žmona Austėja.

  „Aš labai pavargau nuo visko. Žmonės nuolat kartoja, kad aš sugrioviau kolūkius, lyg tai būtų kaip du pirštus apmyžt. Ar bent įsivaizduojate, kiek tai pareikalavo jėgų? Noriu, kad apie tai tai kuo daugiau sužinotų kiekvienas lietuvis“, – kalbėjo V. Landsbergis.

  Pasak profesoriaus, pertraukų metu mokymuose žadami įvairūs užsiėmimai – buvęs premjeras Andrius Kubilius siūlys užsukti į pensijų karpymo dirbtuvėles, o A. Landsbergienė kuruos kregždučių lankstymo būrelį.

  Mokymai startuoja vasario 16 d.

   

   

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP