Dažnai pasitaiko, kad greitoji nebūna tokia greita, o skubi pagalba labai neskuba. Praėjusį sekmadienį mūsų redakcijos žurnalistą užpuolė aštuoni laukiniai gaidžiai. Medikų apžiūros nukentėjusiam kolegai teko laukti net tris valandas. 

  „Mes profesionaliai ir greitai suteikiame deramą pagalbą kiekvienam“, – teigė gydytojas Ivanas Lėtasis, mažais žingsneliais pėdindamas koridoriumi.

  Tačiau pasikapstę kiek giliau išsiaiškinome, kad iš tiesų realybė visai kitokia:

  „Pas mus visokių yra. Angelė dirba puse etato, tuo pačiu telefonu rankšluosčius pardavinėja. Kostas atsivertė į budizmą, todėl dabar niekur nebeskuba. Antanas su Jeronimu visada daro statymus, kuris pacientas ilgiausiai išsėdės, tai mes visi susimetam ir žiūrim. Kartą vienas senjoras išsėdėjo beveik 36 valandas – kol kas jo dar niekas neperspjovė. Tiesa, po to supratom, kad besėdėdamas jis numirė“, – juokėsi gydytojas Zigmas Žuvius.

  Paklausėmė gydytojo Kosto, ar tokios lažybos nesikerta su jo tikėjimu:

  „Tikrai ne. Juk laikas gydo net pačias sunkiausias žaizdas. O skubėdamas parodai, kad esi silpnesnis už laiką. Nirvana, bičiuliai“, – atsakė Kostas, rūkydamas indišką marihuanos ir LSD mišinį.

  Šį užsiėmimą išbandėme ir mes, o mūsų kolega sugebėjo išsėdėti dar 4 valandas. Šalimais nualpo du jaunuoliai, o kiti aštuoni ligoniai išėjo namo. Visi smagiai pasijuokėme, nuotaikos nesugadino net pralošti 20 Eur. Medikai apžiūrėję kolegą nustatė, kad kraujavimas sustojo, gaidžių paliktos žaizdos nepavojingos ir paleido jį namo.

  „Juk sakiau – laikas gydo, mielieji. Nirvana! Gal žinot, kur hašo gaut?“ – perdavė linkėjimus gydytojas Kostas.

   

  Jei ir jūs norite sudalyvauti statymuose, geriausia tai daryti penktadienio ir šeštadienio naktimis.

  Ar tikite, kad laikas gydo? Ar žinot, kur Kostui gauti hašo?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP