Šiomis dienomis būstai miestuose tokie brangūs, kad jų neįmanoma ne tik įsigyti, bet ir išlaikyti. To priežastis –  vis daugiau elgetaujančių benamių. Tačiau neapsirikite – jei žmogus dvokia spiritu ir yra nevalgęs, gali būti, kad tai -pirmakursis. Taip pat neapsigaukite, jei jis apaugęs barzda ir dėvi suplyšusias kelnes – greičiausiai tai tiesiog Vilniaus hipsteris. Kita vertus, atskirti nuo jų benamius – nelengva užduotis. 

  Jie šlaistosi gatvėmis, kaulija iš praeivių centus, geria odekoloną ir šlapinasi, kur papuola. Dauguma gyventojų šiuos žmones laiko parazitais ir nenori jų matyti – net miestų valdžia ieško būdų, kaip juos išvežti. Bet niekas nepagalvoja, kad benamiai irgi turi svajonių.

  Vienas Vilniaus benamis taip stipriai norėjo namų, kad ėmė ir numirė specialiai. Jo planas puikiai pasiteisino, nes buvo palaidotas ir pagaliau turi vietą patogiai atsigulti:

  „Na, draugų nepasikviesi ir išgert jau sunkoka išeiti, bet namai yra namai“, – sakė palaidotas benamis.

  Toks drąsus benamio poelgis sukėlė visą bangą valkatų mirčių. Dėl šio reiškinio nebeliko nei karstų, nei vietos jiems palaidoti:

  „Iš gyvų bomžų jie tiesiog virto bedvasiais bomžais. Bet argi mes visi ne šiek tiek dvasios ubagai?“ – situaciją komentavo laidojimo namų savininkas Rakštijus Subinon.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP