Daugelis kaltinamųjų teisme bando slėpti savo veidus nuo fotografų blyksčių. Dažniausiai tai bandoma padaryti įvairių žurnalų arba „ikiteisminio tyrimo striukės“ pagalba. 

  Nustatyta, kad geriausiai veidą nuo fotografų apsaugo žurnalas „Veidas“, nes puikiai tinka prie veido. Taip pat puikiai tinka ir žurnalas „Žmonės“ – tuomet fotografų dėmesys nukrypsta į žvaigždes, kurias jie pamato ant žurnalo viršelio.

  Sudarėme sąrašą dalykų, kuriais geriausia užsidengti veidą teisme:

   


  Kontrabosas 

  Peržiūrėjome visus archyvus ir neaptikome nė vieno bandymo teisme slėpti veidą už kontraboso. Beje, jis puikiai uždengia ne tik veidą, bet ir visą kūną.

   


  Dostojevskio knyga „Nusikaltimas ir bausmė“ 

  Pirmiausia, šis sprendimas yra kaip juodas sportinis kostiumas – tinka visur ir visada, nes tai – klasika. Yra ir tikimybė, kad užsidengdami veidą su knyga pradėsite ją skaityti, o tai praplės akiratį ir praturtins jūsų vidinį pasaulį. O sėdint kalėjime, turtingas vidinis pasaulis kompensuoja mažą išorinį pasaulį.

   


  „McDonalds“ maišelis 

  Šitas punktas yra priminimas potencialiems reklamos užsakovams, kaip galima integruoti jų produktus į mūsų turinį.

   


  „Longboardas“ 

  Jei esate koks hipsteris, ir jus nori pasodinti už „žolytę“, „longboardas“ yra puikus sprendimas. Su juo ne tik pridengsite veidą, bet ir atvyksite į teismo posėdį.

   


  Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas 

  Šis metodas gali sėkmingai nukreipti žiniasklaidos dėmesį, nes visi aplink pradės aptarinėti ne jūsų galimai įvykdytą nusikaltimą, o Nepriklausomybės Aktą. Taip pat atsiranda ir nedidelė tikimybė gauti milijoną eurų.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP