Garsus žurnalistas šventas Kristupas Kristupas Krivickas, pagarsėjęs savo pasisakymais apie smurtą prieš vaikus, nukentėjo pats. Ir ne nuo bet ko, o nuo savo paties rankų. Iš vienos pusės, Kristupui nusišypsojo sėkmė, o iš kitos pusės – jis patyrė fiasko.

  Žinomas vyras nesugeba paaiškinti, kaip tai nutiko: „Atrodo, kad tiesiog ruošiau namuose vakarienę, kai staiga pajutau, kad pradėjau plaktuku mušti ne mėsą, bet sau ranką. Numetęs ant žemės plaktuką, trenkiau sau kumščiu į nosį.“

  Bet tuo viskas nesibaigė, nes žurnalistas ne tik plaktuku mušė sau per ranką, bet ir antrankiais prirakino save vonioje prie gyvatuko bei išmaniajame telefone pradėjo ieškoti gėjų pornografijos puslapių, o vėliau į akis prisipylė langų plovimo skysčio.

  K.Krivickas save keikė, agresyviai kalbėjo, bet tuo pačiu ir prašė savęs sustoti. Vyrui toks nutikimas pasitaikė pirmą kartą gyvenime. Pakalbinus jo žmoną, ji teigė nerimaujanti, kad nutikimai gali kartotis.

  „Viena Kristupo pusė nori kreiptis į policiją, tačiau kita yra linkusi išspręsti konfliktą be ikiteisminio tyrimo“, – teigia Kristupo Krivicko atstovas spaudai Kristupas Krivickas.

  „Situacija labai sudėtinga, nes K. Krivickas laimėjo prieš save, bet tuo pačiu ir pralaimėjo prieš save. Tai sunku suvokti, čia turbūt reikės prašyti psichoanalitikų pagalbos“, – teigia mūsų psichologė Edmunda Kučinskaitė.

  O ką manote jūs, mieli skaitytojai? Ką daryti Kristupui Krivickui – ar džiaugtis, ar verkti, ar džiaugtis ir verkti, ar verkti ir džiaugtis, ar verkti? Ką daryti?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP