Pastaruoju metu populiarėja laimės kursai, kuriuose gyvenimo prasmę praradę individai per kelias valandas tikisi išgydyti savo trapią sielą. Organizacija BBŽ (Barachlo Būrimas Žmonėms) tokius kursus rengia jau antrus metus iš eilės.

  Šiuose kursuose dalyvavęs Debildas Silpnovas pasakojo, kad išklausęs dviejų valandų paskaitą jis jautėsi lyg naujai gimęs: „Aš išėjau iš komforto zonos ir dabar esu lyg drugelis, ką tik išsiritęs iš savojo silpnybių kokono. Jaučiu, kad tuoj galėsiu skristi“, – komentavo Debildas.

  Debildas atskleidė ir laimės kursuose mokomų saviugdos subtilybių: išeiti iš komforto zonos, niekada nesakyti ne, dėl nieko nesigailėti ir visada gyventi šia diena.

  Šias paslaptis atskleidęs Debildas po mūsų pokalbio buvo rastas negyvas lifto šachtoje. Liudininkų teigimu, vyriškis į šachtą įkrito aplinkiniams besigirdamas, jog jaučiasi lyg ant sparnų.

  „Nieko jis ten neskrido, ėjo šūdus šnekėdamas ir pyst žemyn. Mažai tie sparnai jam davė“, – komentavo įvykio eigą liudininkai.

  Laimės kursai ir toliau organizuojami, tačiau kvalifikuoti psichologai pataria netikėti tokiom apgaulėm ir turint problemų eiti pas tikrus specialistus.  

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP