Vos priėmus naują alkoholio kontrolės įstatymą, pradėjo lįsti jo spragos. 16-mečiai dar negali nusipirkti alkoholio, bet „zagironas“ jiems yra laisvai prieinamas. Tai kelia realią galimybę, kad nepilnamečiai norės išgerti ir alkoholio.

  Mūsų apklaustas 16-metis Dangiras sakė: „Kai matau „zagironą“, man norisi ir išgerti. Ir parūkyti norisi, ir pasidulkinti. O ką daryti, jei man dar tik 16 metų? Galima jus išdulkinti?“

  Toks pareiškimas išjudino vaikų psichologę Agnę Vaginą:

  „Šį paauglių norą seniai esame ištyrę. Viskas vyksta taip: „zagironas“, tada išgerti, pasidulkinti ir po to parūkyti. O kokie jūsų vakaro planai?“ – paklausė ji.

  Taip pat sukilo ir sveikuolių unija „Dangaus Energijos Buvimo Inspiruoti, Laimės Aktyvuoti Iniciatyvininkai (trump. DEBILAI)“

  DEBILAI pirmininkas pareiškė, kad visą „zagironą“ reikėtų pakeisti ožkų mėnesinių krauju ir pardavinėti specialiai pažymėtose talpose. DEBILAI patys gamina šį gėrimą ir teigia, kad jis puikiai išvalo organizmą ir atveria visas čakras.

  „Šis gėrimas padarė mane tokiu, koks esu dabar. DEBILAI teisūs, o aš jų narys jau dvidešimt metų,“ – mintis reiškė žinomas sveikuolis Dainius Kepenis. – DEBILAI man parodė kelią, aš visada esu su DEBILAIs.

  „Zagirono“ poveikį organizmui ir psichikai PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacija) dar tyrinėja – galbūt būtent dėl to jau 3 paras nekelia ragelio.

  O ką manote jūs, skaitytojai? Ar reikia drausti „zagirono“ prekybą?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP