Šįryt su 1k.lt redakcija susisiekė viena laikinosios sostinės gyventoja ir papasakojo neįtikėtiną dalyką. Moteris lankėsi pas medikus ir atliko kasmetinę sveikatos patikrą. Šiemet ji tai darė jau trečią kartą, nes yra hipochondrikė (hipochondrija – baimė susirgti, nuolatinis ligų ieškojimas – red. past.).

  Darydamasi kraujo tyrimą moteris sužinojo netikėtą dalyką – ji paveldėjo močiutės namą Rumšiškėse. Tuo metu, kai žirklėmis seselė jai pjovė pirštą (reikėjo paimti kraujo, bet pasibaigė adatos), jai atėjo SMS: „Labas, brangioji, čia močiutė. Aš mirštu, todėl noriu, kad tu paveldėtum mano stiklinį namą Rumšiškėse. Jaučiu, jau nebesusitiksime, davai. Močiutė.“.

  Kraujo tyrimo rezultatai buvo ne patys geriausi: hemoglobinas geras, eritrocitų kiekis normalus, bet gliukozės tiek daug, kad galima net eksportuoti į Lenkiją.
  Sužinota informacija moterį tiesiog pribloškė. Jai pakilo spaudimas ir prasidėjo migrena, todėl medikams radosi dar daugiau darbo.

  Kraują ėmusi poliklinikos darbuotoja šypsodamasi sakė: „Rekomenduoju visiems pasitikrinti sveikatą – jei tyrimų rezultatai nebus geri, tai gal bent sužinosite, kad paveldėjote namą“.

  Ar jūs tikrinotės savo sveikatą?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP