Daugėjant kalinių Lietuvos įkalininimo įstaigose, jų administracija susiduria su problema – nėra pagal ką skirstyti vis labiau nesutariančių kameros draugų. Tačiau garsi Lietuvos astrologė Kelmira Pelertienė pasiūlė genialią išeitį – skirstyti nuteistuosius pagal zodiako ženklų suderinamumą.

  „Visada pykstamės su kambariokais. Antanas visada šikdamas dainuoja, Genadijus kiekvieną naktį garsiai smaukosi. Nėra ramybės jokios“ – komentavo už automobilio išžaginimą kalintis Vyrmylys Ošpakalinis.

  Astrologės pasiūlytas metodas kaip eksperimentas mėnesį laiko buvo bandomas vienoje įkalinimo įstaigoje. Rezultatai buvo išties drastiški – padaugėjo išprievartavimų, nužudyti trys vyrai, sužaloti keturi darbuotojai bei sugadinta kalėjimo turto už 5 tūkst. Eur. Vyrmylys įsitikino horoskopų galia, nes Kelmira jam žadėjo naujus potyrius ir apgaulingą meilę. Kameros draugai jį išprievartavo keturis kartus, o po to nudūrė pagaląstu šaukštu.

  „Niekas nesakė, kad lengva gyventi pagal žvaigždžių valią, bet savo darbą aš padariau labai gerai“  – sakė Kelmira Pelertienė.

   

  Mieli skaitytojai, ar norėtumėte išsirinkti kambarioką pagal horoskopų suderinamumą?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP