1k.lt skaitytojai į redakciją dažnai siunčia įvairius klausimus, pvz., „kur paimti marihuanos?“, „ar galima vyrui persirengti moterimi?“, „ar Egidijus Dragūnas dar gyvas?“ ir pan. Deja, atsakyti į visus juos mes niekaip nespėjame. Tačiau vakar gavome virš 20 laiškų, kurių esmė buvo labai paprasta – žmonės norėjo sužinoti, KAIP TEISINGAI NEŠIOTI „PEDERASKĘ“.

  Dauguma laiškų mus pasiekė iš Panevėžio ir Šiaulių rajonų, tiesa, pasitaikė ir keli iš Pravieniškių.

  Šis daiktas turi daug pavadinimų – „mobilaus lizdelis“, „pederastkė“, „patogučka“, „sumkė“. Jų galima rasti įvairių modelių, stilių ir spalvų, o pasirinkimas priklauso nuo šeimininko temperamento, gyvenamosios vietos ir staigumo. Damos šį aksesuarą nešioja labai retai, bet apie tai pakalbėsime kitą kartą.

   

  PAGRINDINĖS NEŠIOJIMO TECHNIKOS


  1. Prie rankos

  Nemirštanti klasika, nes tai – ir patogu, ir stilinga. Puikiai tinka, jei esate rūkantis žmogus, nes nereikia dėti cigarečių į kišenę. Taip pat, važiuojant mašina, nereikia prisisegti, nes Harvardo ir Šiaulių universiteto mokslininkai įrodė, kad „pederaskė“ saugo nuo avarijų.


  2. Rankoje 

  Kaip sakoma, geriau žvirblis rankoje, nei b*bys šiknoj. Nors ne visi mūsų skaitytojai su tuo sutiktų, manome, kad rankoje laikyti „pederaskę“ yra išties malonu ir labai gera. Tai tikrai geriau nei… na, patys supratote kas. Ir kur.


  3. Medalis 

  Tokia nešiojimo technika leis jums gyvenime pasijausti nugalėtoju. Nesakome, kad jūs jau dabar nesate nugalėjęs gyvenimo, bet rekomenduojame bent porą dienų pabandyti pavaikščioti su „pederaske“ ant kaklo, kad pajaustumėte tikrąją čempiono dvasią.


  4. Ant priekinės sėdynės 

  Ši „pederaskės“ nešiojimo technika – itin sena ir paplitusi. Juk brangiausi dalykai automobilio priekyje visuomet esate jūs ir jūsų „pederaskė“. Jeigu turite merginą, kartais leiskite priekyje pasėdėti ir jai, nes vėliau ji gali jums neduoti. Nors visko gali būti.


  5. Ikiteisminiame seife 

  Kartais neturime galimybės pasirūpinti savo vaikais, o tai išties liūdna. Kita vertus, yra vietų, kur mūsų daiktams (kaip ir vaikams) yra saugiau, todėl kartais „pederaskei“ geriau pabūti ten, kur jai ir yra vieta.

   

  Rubriką „Klauskite ir mes atsakysime“ remia UAB „Kas yra?“.

  UAB „Kas yra?“ – paskolos, skolų išieškojimai, moralinis ir fizinis smurtas įstatymų rėmuose. UAB „Kas yra?“ – geriau neklausk, o paskambink!

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP