Mes pastoviai pykstame, kad Lietuvoje „nieko gero nefilmuoja“ ir tai yra logiška. Ar jūs daug girdėjote apie estiškus, latviškus, Naujosios Zelandijos serialus? Abejojam. Pasaulio serialų rinka priklauso JAV ir Jungtinei Karalystei.

   


  „Breaking Bad“/ Lietuviškas variantas – „Sulaužytas Blogis“Siužetas. Buvęs darbų mokytojas Egidijus Vaitas tampa taksistu ir vežioja narkomanus pasiimti heroino iki tam tikrų vietų. Palaipsniui, jis supranta, kad kažką atsimena iš chemijos mokyklinio kurso ir turi pažįstamų policijoje, todėl pradeda pardavinėti narkotikus pats.

  Serialas nelabai „paeitų“ Lietuvoje, nes tai yra įprasta istorija taksi vairuotojams.

   


  „Game of thrones“ / Lietuviškas variantas – „Seimo karai“Siužetas. Yra 4 karalystės – Raudonoji Socialdemokratų karalystė, Žalioji karalystė, Konservatorių ir liberalų karalystė (kurie kartais susijungia, o kartais negali susitarti) ir karalystė, kur gyvena Orkai ir Monstrai, t.y. „Darbo Partija“, „Tvarka ir teisingumas“.

  Kiekviename naujame sezone (naujas sezonas būna kas 4 metus), karalystės pradeda kariauti tarpusavyje, reiškia nepasitikėjimą, bando inicijuoti atsistatydinimus ir įveikia smulkesnes karalystes – Žiniasklaidos karalystę ir Nuomonės Lyderių karalystę.

  Šio serialo sėkme nelabai tikime, nes, kaip rodo praktika, žiūrovams (Lietuvos gyventojams) nėra labai svarbu, koks yra siužetas ir kas vyksta. Jie jau turi išankstinę nuomonę apie viską arba tiesiog nesidomi.

  Projektą finansuotų visi Lietuvos gyventojai iš savo mokesčių.

   


  „Doctor House“ / Lietuviškas variantas – „Daktaras Namas“Siužetas. Pagrindinis veikėjas – kaimo daktaras, kuris nevartoja narkotikų, bet labai daug geria, nors, kai negeria, yra geras žmogus ir geras daktaras. Bet, kadangi 99% savo laiko jis geria, jau nuo 16 metų nėra daktaras. Tiesą pasakius, niekad tokiu ir nebuvo, bet kaime jį visi vadina daktaru, nes vieną kartą šuniui ištiesė sulaužytą koją.

  Šis serialas žiauriai gerai „paeitų“ per televiziją Lietuvoje, nes žiūrovams labai patinka žiūrėti apie kaimą ir alkoholikus. Tiesą pasakius, nereikia filmuoti ir serialo, nes tai jau daro „TV pagalba“ ir „24 valandos“.

   


  „Prison break“ / Lietuviškas variantas – „Kalėjimo bėgliai“Siužetas. Vyrą pasodino į kalėjimą, o jo brolis nori jį išgelbėti. Bet, kadangi Lietuvos serialų biudžetai nėra dideli, visą pirmą sezoną jie sėdi vienoje kameroje ir niekur negali pabėgti. 

  Iš esmės, jei šį serialą filmuotų Lietuvoje jį padarytų taip pat, kaip ir originalą, tik lietuviškai ir „šūdinai“ . Na, kaip dažniausiai ir būna.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP