Mes norime ne tik dvasiškai jus edukuoti ir rūpintis, kad atskirtumėte kas yra tiesa šiame informaciniame vandenyne INTERNETE, bet ir saugome jūsų pinigus.

  Nors Lietuvos valdžia atėmė iš žmogaus viską, bet poreikio dvasiniam maistui atimti neįmanoma. Kažkur eiti ir į kažką žiūrėti žmogui yra būtina.

  Turime jums kelis pasiūlymus, kur galima apsilankyti Vilniuje nemokamai ir dar gauti gerą dozę (tik jokių bajerių apie narkotikus su žodžiu „dozė“, nes tai nėra juokinga).

   

  5/5 Junior

  KAS: Tai – tokia vieta, kur susirenka kūrybingi ir įdomūs žmonės ir pranešimo forma pasakoja apie savo veiklą. Kartais būna labai įdomių pranešimų.

  KUR: Nacionalinė dailės galerija.

  KODĖL: Pirmiausia, šiame renginyje visi yra super draugiški ir palaiko vienas kitą. Taip, kartais pranešėjai nėra profesionalūs oratoriai ir pasitaiko įvairių pranešimų, bet būtent tai padaro iš žmogaus žmogų. Gyvas, nuoširdus bendravimas ir nepakartojama solidarumo atmosfera.

   

  Vilnius išranda

  KAS: Didžiausias išradėjų konkursas Lietuvoje. Čia galima sutikti mokslininkus, tyrėjus ir studentus, kurie pristato savo išradimus.

  KUR: Parodų rūmuose Litexpo

  KODĖL: Kadangi niekada negali žinoti, kaip pasisuks gyvenimas po 10 metų ir koks kitas išradimas pakeis mūsų gyvenimą, tai reikia ruoštis iš anksto! Žmogus privalo būti pasiruošęs inovacijoms. Mes taip manome.

  Kol mes ieškojome ką pasiūlyti jums, suradome labai įdomių renginių nuo Visagino pusmaratonio iki Lietuvos paplūdimio teniso mėgėjų turnyro. Todėl leiskite laiką aktyviai, naudingai ir atsakingai.

   


  Patinka 1k.lt?

  Paremkite jį keliais mygtukų paspaudimais Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP