Lietuvoje „vardiniai“ numeriai labai daug kainuoja – 1500 eurų. Žinomas toks atvejis, kai vardiniai numeriai buvo ant 1989 metų „Volkswagen Passat“ ir tai buvo unikalus atvejis, kai numeriai kainavo brangiau nei pati mašina.

  Bet palaukite, 1500 eurų už tai, kad parašytumėte ant numerio PACAN? Arba BMW? Arba IDIOTAS? MOPO3? Britų mokslininkai, be jokių tyrimų, nustatė, kad vardinius numerius gali pirkti dalbajobai nelabai protingi žmonės.

  Mes sudarėme sąrašą dalykų, į kuriuos naudingiau investuotumėte pinigus, vietoje to, kad pirktumėte vardinius numerius (1500 EUR):

   

  Galima pasidaryti 37 legalius abortus Šiauliuose.

  Galima nusipirkti 10 tonų bulvių.

  Nusipirkti 1339 litrus 95 markės legalaus benzino. O tai yra lygiai 121 kartas nuvažiuoti iš Vilniaus iki Panevėžio su „kregžde“.

  Nusipirkti 619 kilogramų „sėmkių“ (nelukštentų).

  Galima nuskraidinti 26 žmones dirbti į Londoną (į vieną pusę), jei skristų šią savaitę. Realiai, tai būtų visa profesinės mokymo įstaigos klasė.

  Galima 70-čiai mėnesių (6 metai) užsisakyti abonementą „Lemon Gym’e“. Bet paprasčiau yra atsisėsti 6 metams į kalėjimą, o ten sąlygos geresnės nei „Lemon Gym’e“.

  Galima pasamdyti 150-250 žmonių „masuotei“ laidų „Yra kaip yra“ arba „Valanda su Rūta“ filmavimams (jei vienam žmogui moka 5 iki 10 eurų).

  Galima nusipirkti 4 saksofonus, bet mes nežinome, ką jūs veiksite su šia informacija, bet nusipirkti galite.

  Galite nusipirkti 5175 litus, o tai yra lygiai 5175 balsai už „Darbo partiją“ per rinkimus.

  Galima nusipirkti 9 avis. Čia tam, kad patys nebūtumėte avimis ir nepirktumėte vardinių numerių.

  Leiskite pinigus ir laiką atsakingai. Geros dienos.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP