Mados ikona, stiliuSOS (Skubus oralinis sostinėje) įkūrėja ir gramatikos standartų laužytoja Agnė Jagelavičiūtė Palangos paplūdimyje demonstravo tobulą kūną, bet ne savo.

  „Tai taip, ar jūs debilai? Čia gi Švarcnegeris, aš prifotošopinau. Ahaha, apgavau“, – juokėsi Agnė.

  Tačiau juokiasi tas, kas neapgaudinėja žmonių ir nėra vardu Agnė. Mes paklausėme, kiek dar koreguotų nuotraukų ji jau yra patalpinusi į savo feisbuko puslapį.

  „Kokių dar koreguotų? Gi čia bajeris buvo, ką čia pjaunat?“, – piktinosi mados ikona.

  Neatlyžę mes išsiaiškinome, kad didžioji dalis Agnės nuotraukų yra ne tik koreguotos, bet dar ir prigrūstos abejotinos kokybės reklamuojamų prekių. Žinoma, stilistės draugas Saugirdas Vaitulionis tame nematė nieko blogo.

  „Jūs patys debilai, kad žiūrit tas nuotraukas, kur mes visokį šūdą reklamuojam, jei nežiūrėtumėt, tai ir nereklamuotumėm, hehehe“, – krizeno Saugirdas.

  Panorome kiek giliau į šių interneto žvaigždučių psichologiją, todėl susisiekėme su Latvijos veidotyros atstove Veida Tyra. Ji atskleidė, kad Agnės Jagelavičiūtes nuotraukos tikrai padirbtos, tačiau tai nesutrukdė atskleisti ir kitų pikantiškų detalių: „Ji tikrai laikosi 87 žalių kiaušinių dietos, bet tobulo kūno niekada neturės, nes yra reptilija, siųsta iš kosmoso valdyti Lietuvos žmones per feisbuką.“

  Panašiai Veida Tyra pasakojo ir apie Agnės pakaliką Saugirdą Vaitulionį, kuris kalėjime išmoko valdyti žmones, nes ten kiti vyrai šiurkščiai valdė jį. Sukaupęs didelį pyktį, Saugirdas jį išlieja ant paauglių mergaičių ir vienišų moterų.

  „Saugirdas ir Agnė kelia suklastotas nuotraukas, pilnas šūdo, nes jie labai nuskriausti gyvenimo, net veidotyros tam nereikia. Jų reikėtų gailėti ir kokią pašalpėlę sukrapštyti, bet gyvenimas yra gyvenimas, nesisuksi – negyvensi“, – sakė Veida Tyra, paėmusi iš mūsų 150 eurų.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP