Viena iš ryškiausių Lietuvos žvaigždžių Agnė Jagelavičiūtė praėjusią naktį praleido itin audringai.

  Šiuolaikinės mados ekspertė pasirodė pasipuošusi dinozauro spalvos sijonu ir mandarininės odos batais. Visą vakarą ji praleido kažkokio kiaušinio draugijoje besimėgaudama kiaušininiu likeriu be GMO.

  Vakaro kaltininkė – A. Jagelavičiūtės mamos draugė, kuriai suėjo 57-eri metai. Ką palinkėjo A. Jagelavičiūtė savo mamos draugei? Tostas tiesiai iš Agnės gražiai padažytų mandarininės spalvos lūpų skambėjo taip:

  „57-eri metai – tai tik gyvenimo pradžia, jei gimei, kai tau buvo 56-eri. Gerai čia pavariau“, – ironiškai savo mamos draugę pašiepė Agnė. – „Metai – kaip snargliai: kuo daugiau turi – tuo sunkiau kvėpuot. VAŽIUOJAM!“

  „Faina, kad dar galiu sau leisti ateiti į mamos draugės gimtadienį, atsipalaiduoti ir įšauti 100 gramų“, – šmaikščiai juokavo Agnė, nors mes taip ir nesupratome, iš kur ji gavo net 100 gramų kokaino.

  Nuotraukų niekas nedarė, nes mūsų fotografas turėjo svarbesnių reikalų už šitą renginį – namuose 9-tą kartą žiūrėjo „Kalėjimo bėglius“.

  Mūsų redakcijos draugė sveikina A. Jagelavičiūtės mamos draugę ir linki jai ilgo kaip Nacionalinio stadiono statybos gyvenimo.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP