Krepšinio aistruoliai visoje Europoje nekantriai laukia Eurobasket 2017 čempionato pradžios. Lietuvos žaidėjams jau prasidėjo treniruočių stovykla, ir nors rinktinės vyrai turėjo vos porą savaičių atostogų, per jas laiko veltui neleido.

  Štai Jonas Valančiūnas laisvalaikiu ne tik vairavo bulką, bet ir statė pirtį Manto Kalniečio sodyboje: „Na, mes pagalvojom, kad Mantui reikia pirties, o ką aš geriausiai moku? Statyti sienas. Tai ir statėm pirtį. Dar išrašiau jam stogą, bet čia jau ne pirmas, kurį jis gauna iš manęs“, – pasakojo aukštaūgis.

  Tuo tarpu Manto Kalniečio atsakymas buvo kitoks: „Jonas puikiai dirba rankomis, tačiau nėra labai greitas ir kažkodėl visada paėmęs plytą atsisuka nugara. Dar dažnai tas plytas pameta, čia jo tokia fobija, visada galvoja, kad kas atims iš už nugaros. Jonas šiaip labai ūmaus būdo, greitai užkaista, o ir lauke karšta, tai tenka jį pasodinti ant suoliuko. O stogą tikrai nuo jo gavau, bet čia buvo mano gimtadienio dovana. Dabar jis visur juokauja, kad išrašė stogą, bet iš tikrųjų už stogą jam pačiam išrašė sąskaitą-faktūrą“, – juokavo M. Kalnietis.

  Krepšininkas taip pat atskleidė, kad Jono kablys smarkiai patobulėjo jam žaidžiant NBA lygoje, ir nors kamuolį į lanką pataikyti jam sunkiau, tačiau su plyta pavyko paimti jau tris balandžius. Kalnietis taip pat pagyrė Jono ilgas rankas, mat jis visas sienas sugebėjo pastatyti be kopėčių, kas yra išties įspūdinga.

  Po krepšinio čempionato Lietuvos rinktinė kaitinsis naujoje M. Kalniečio pirtyje. Nesvarbu, su medaliais ar be, vyrų neabejotinai laukia geras laikas.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP