Jau rašėme apie priklausomybių gydymą kodavimo būdu, kurį profesionalūs apkvaitėliai sugeba lengvai nulaužti. Tuomet jiems tenka ieškoti kitokių būdų atsikratyti žalingų įpročių, pavyzdžiui, vieną įprotį pakeisti kitu. Šiuo patarimu pasinaudojo Smaukvydas Torčiakas, rūkymo įprotį iškeitęs į heroiną.

  „Dabar jaučiuosi puikiai – lengviau lipti laiptais, dingo naktinis prakaitavimas, nebesikeliu paryčiais parūkyti. Ir žmona džiaugiasi. Na, žinot, erekcija grįžo“, – šypsojosi Smaukvydas.

  Mūsų kalbintas profesionalus psichologas teigė, kad tokia praktika yra įprasta ir stipriai paplitusi: „Priklausomybė nuo nikotino yra tiek psichologinis, tiek fiziologinis sunkumas. Iškentėjus pirmas tris savaites iš organizmo pasišalina nikotinas, bet išlieka įprotis „ranka-burna“. Žinoma, moterim šiuo klausimu lengviau, tačiau vyrams tenka ieškoti, kuo pakeisti šį įprotį. Vieni kramto gumą, kiti pradeda girtuokliauti, treti vartoja heroiną – kaip kam patogiau“, – kalbėjo psichologas.

  Smaukvydas Torčiakas pasakojo, kad heroinas pasirodė labai puiki priemonė pakeisti tokią šlykščią priklausomybę, kuri trukdo kaimynams, draugams, žmonai ir Smaukvydo vaikams. Tačiau iškilo ir sunkumų: „Heroino gauti nėra labai lengva, dažnai jis ir būna primaišytas įvairių nuodų. Taip pat tenka pardavinėti daiktus – iš motinos buto jau du telikus išnešiau. Bet ko nepadarysi dėl vaikų – kad tik jiems nebereikėtų uostyti mano prarūkytų rūbų“, – guodėsi Torčiakas.

  Smaukvydo pavyzdžiu jau pasekė ir kiti, kovojantys su rūkymo priklausomybe. Visiems bandžiusiems pavyko mesti rūkyti, todėl kol kas šis būdas pasiteisino 100%. Jei jūs nesugebate atsikratyti šio šlykštaus ir visuomenę žalojančio įpročio, susimąstykite – galbūt laikas pradėti vartoti heroiną?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP