Nors Henriko Daktaro kameros durys yra uždarytos, bet jo sielos durys – atvertos. Praėjusią savaitę, mūsų specialioji kalėjimo žurnalistė Nijolė Agurkienė paėmė eksliuzyvinį interviu iš Henriko Daktaro (Lietuvos kriminalinio pasaulio karaliaus).

  Su Henriku jaukiai sėdėjome kameroje ir gėrėme tokią stiprią juodą arbatą, kad atrodė, jog ji tuoj pakels 90 kilogramų štangą. Gėrėm iš puodelių, kuriuos pats Henrikas pagamino iš duonos, kurią jam atsiuntė mylima žmona.

   

  Henrikai, kokie jūsų ateities planai?

  Žinote, Nijole, gyvenu čia neblogai. Jaučiu palaikymą iš visuomenės, nes daug žmonių mane atsimena kaip gerą tėvą ir sąžiningą žodžio žmogų. Planuoju, po išėjimo, įstoti į mediciną – noriu turėti daktaro laipsnį.

   

  Henrikai, ar nebus painiavos? Kaip jus vadins? Henrikas Daktaras Daktaras?

  Manau, galės ir taip.

   

  Ar Daktaras Henrikas Daktaras?

  Gal. (Susimąsto)

   

  Ar Dr. Henrikas Daktaras?

  Abejoju, bet gal. (Dar labiau susimąsto)

   

  Ar tiesiog Daktaras?

  Bet kai kurie Daktaru vadina jau ir dabar, tad kam tada mokytis… (Labai stipriai susimąsto)

   

  Ar tiesiog Daktaras Henrikas?

  Nu, gal. Jūs mane jau užparinot, galit kitą klausimą užduoti? (Labai labai stipriai susimąsto)

   

  O gal daktaro laipsnis jums nereikalingas?

  Suka, užsičiaupk. Užduok kitą klausimą. (Pradeda pykti)

   

  Bet palaukite, jei jūs busite daktaras (medikas), kuris baigia doktorantūrą, ir dar jūsų pavardė yra Daktaras, tai jūs būsite Daktaras Daktaras Henrikas Daktaras.

  Suka, tylėk, tu mane užparinai, aš einu iš proto. (Atsistojo ant stalo, nusiėmė kelnes, nušoko nuo stalo ir pradėjo bėgioti po kambarį)

   

  Interviu netikėtai baigėsi, nes Henriką sulaikė kalėjimo apsauga, o mane palydėjo iki išėjimo, tad pokalbio pabaigti nepavyko. Važiuojant iki Vilniaus, mane lydėjo abejonių lavina ir trys mašinos už nugaros, o aš iki šiol galvoju, ar Henrikas Daktaras bus Daktaras Henrikas Daktaras, ar Daktaras Daktaras Henrikas ar tiesiog Henrikas Daktaras.

  (Šis 1k.lt straipsnis aplenkė 15min.lt, delfi.lt ir lrytas.lt portalus pagal žodžių „Henrikas Daktaras“ paminėjimą viename straipsnyje. Sveikiname visą kolektyvą.)

   

  Visas iš šio straipsnio click’ų surinktas lėšas mes paaukosime pramogų ir naujienų portalams – kovai su skaitytojų kvailinimu.

  Tai yra ironija ir parodija į beprasmybę, kuri šiandien vyksta naujienų ir pramogų portaluose.

  Nesupratote bajerio? Parašykite mums laišką facebooke ir mes jums paaiškinsime! 

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP