Lietuvos gydytojai nebeturi kur dėti pinigų, gaunamų už vokelius, kuriuose jiems neretai atnešamos dosnios „dovanos“. Štai Chirurgas Amūras Medikas iš Utenos, pardavęs visus sukauptus vokelius Lietuvos paštui už pusę kainos, nusipirko naują automobilį. Ir tai dar ne viskas: iš pinigų vokeliuose jis pasistatė jau antrą namą Ispanijoje, sudėjo papus žmonai,  meilužei ir antrajai meilužei.

  „Dar kokias 4 papų poras būčiau galėjęs įdėti, bet jau nebėra kur, nebent dar po du ant nugaros!“ – šmaikštavo Amūras.

   Tokios pinigų sumos pašnekovui sukelia daug nepatogumų:

  „Aš jau nebeturiu kur tų pinigų dėti. Namuose pilni stalčiai prigrūsti eurų, sienų apšiltinimas iš banknotų. Mano šuns būda dukart didesnė už kaimynų namą.“

  Pinigų Amūrui užtenka ne tik solidžiai praleisti pensiją, bet jau ir antram gyvenimui. Iki pensijos jam dar 20 metų, o ką jau kalbėti apie antrą gyvenimą. Amūras Medikas rado laikiną sprendimą kontroliuoti pinigų srautus – nusipirko malūnsparnį ir su juo skraido į darbą. Laisvalaikiu Amūras iš jo praeiviams mėto pinigus, brendžio butelius, saldainius, dešras, medų ir kitas gėrybes, kurias jam vietoj pinigų atneša pacientai. Tačiau pinigų Amūras skundžiasi vis tiek turįs per daug, kaip ir visi Lietuvos gydytojai.

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP