Lietuvos statististikos departamentas (LSD) žino praktiškai viską – nuo krepšinio rezultatų iki savo darbuotojų ūgio. Taip pat jie žino ir, pavyzdžiui, kiek Karbauskių gali vienu metu sėdėti viename Cadillac Escalade (20,4 Karbauskio), arba kiek kartų žiniasklaida paminėjo, kad Marijono Mikutavičiaus šeima laukiasi vaiko (lygiai 10 tūkstančių straipsnių per 2 metus).

  Neseniai LSD paskelbė dar vieną naujieną, kuri privertė sunerimti: jei Lietuvos valdžia nieko nedarys, po 3 valandų mūsų šalyje nieko nebeliks.

  Ar tai realu? Paklausėme ekspertų, bet jie nieko neatsakė; ko gero, dar ilsisi po švenčių, o gal jau emigravo.

  Mūsų kalbinti išeiviai taip pat nežino, kokia yra tikroji emigracijos priežastis, nes nuo gero gyvenimo užsienyje jie jau pamiršo, kas privertė juos palikti gimtinę.

  Net Lietuvos statistikos departamentas planuoja išvykti dirbti į Angliją.

  Kai kurie lietuviai nori taip skubiai emigruoti, kad pasirenka netradicines transporto priemones, pavyzdžiui, keliauti vilko skrandyje. Gal ir nėra labai patogu, bet tikrai geriau, nei badauti Lietuvoje.

  Bet ar žmonės Lietuvoje gali jaustis saugiai? Ar emigracija nužudys visus Lietuvos kaimus, kaimelius, miestelius, miestus? Kas išvis vyksta?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP