Kai esi paprastas žmogus, kartais norisi šiek tiek paįvairinti dienos eigą. Tokiu atveju puikiai praverčia įvairūs narkotikai. Tačiau verta atsiminti, kad kas per daug – tas nesveika.

  Ekspertas pataria, kokių medžiagų maišyti tarpusavyje jums tikrai nepatartina:

  1. Marihuana ir kokainas. Šie narkotikai turi absoliučiai priešingas veikimo savybes. Tokia linksmybių kombinacija didelio pavojaus gyvybei nekelia. Tačiau koks įdomumas būti sraige ant ratų? Kitaip tariant, vairuoti 1.6 l kupė su dujom?

  2. Benzodiazepinai (Xanax, Valium, Klonopin ir pan.) ir alkoholis. Dažna tarp nusidaužti mėgstančių žmonių, tačiau rizikinga ir neįdomi kombinacija, nebent mėgstate be nuovokos slankioti po tirštą rūką. Suvartojus tokį kokteilį smarkiai sulėtėja širdies ritmas, sutrinka koordinacija, o kas blogiausia – smegenys nustoja fiksuoti vakaro eigą į jūsų atminties registrą.
  Kas norėtų nulūžti po pirmų 15 minučių? Naudodami šią kombinaciją iš karto rizikuojate atsibusti su peniu ant žando.

  3. Kokainas ir ekstazis. Du stimuliantai viename – bloga idėja. Jausmas toks, lyg žaistumėte rusišką ruletę – prasmės nėra, bet numirti galima. Kas iš mūsų norėtų gauti infarktą būdamas pačioje jaunystėje arba mirti sekso metu?

  4. Grybai ir amfetaminas. Labai blogas mišinys. Ne tik dėl labai prastos tarpusavio sąveikos, bet ir dėl pojūčio, kai esate sukoncentravęs visą dėmesį į tą drakoną virtuvėje.

  5. LSD ir marihuana. Sveikatai ir gyvybei ši kombinacija nepavojinga, bet ar tikrai taip gera matyti muziką ir užuosti spalvas? Tą akimirką LGBT vėliava gali pasirodyti labai skani net vyriškiausiam vyrui.


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K 

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP