Nors jau įvyko ne vienas SEL atsisveikinimo koncertas, panašu, kad E.Dragūnas savo karjeros baigti dar nežada (o galėtų). Todėl, pasitaręs su šeima, advokatais ir savo dileriu, skandalingasis atlikėjas nusprendė pademonstruoti geras manieras ir jau šią vasarą organizuoja SEL pasisveikinimo koncertų turą „SVEIKYČEGRUPESEL 2017“

  „Tai tikrai gražus atlikėjo gestas. Jei išeini ir atsisveikini, sugrįžus paliubomu būtina pasisveikinti, krw nx“, – tikina etiketo ekspertė Giedrė Drukteinytė.
  „Kiek save atsimenu, o tai yra 5-7% mano gyvenimo, visada buvau kultūringas žmogus. Jau daug kartų atsisveikinau, tai dabar jau reikėtų pasisveikinti. Gal atsimenat, kur aš vakar savo mašiną priparkavau?“ – telefonu teigė SEL grupės lyderis.

  Pirmasis pasisvekinimo turo koncertas įvyks birželio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir tą pačią dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje.
  Kaip pavyks suderint du renginius per vieną dieną? „B**ys žino, paprastai. O kaip išeina vienu metu išgert brendžio ir degtinės?“ – į klausimą trumpai ir neaiškiai atkirto E.Dragūnas.

  Niekas iki šiol nesuprato, ką E.Dragūnas turėjo omeny, bet manoma, kad jis atsakė kaip tikras menininkas ir prieš pasirodymą paliko savotišką mįslę gerbėjams… Ir dar vienas daugtaškis…
  O ar jūs, mieli skaitytojai, ateisite į E.Dragūno pasisveikinimo turą?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP