Garsus dainininkas ir dar garsesnis skandalistas Egidijus Dragūnas vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Šįkart atlikėjas nusprendė sudalyvauti po rekonstrukcijos atidaryto Tarptautinio Vilniaus oro uosto atidarymo šventėje, tačiau, kaip dažniausiai ir nutinka, Selo pasirodymas viešumoje neapsiėjo be skandalo.

  „Įpilk man, stiuardese, viskio, kol mes dar ne aukštai“, – į klausimą, kodėl nusprendė apsilankyti šiame renginyje, atsakė E. Dragūnas. Atlikėjui paaiškinus, kad 1K.lt žurnalistas nėra stiuardesė, o į mikrofoną dabar nereikėtų repuoti, atlikėjas sutriko: „Vėl jūs čia, pijaristai jobani?!“

  Vėliau atlikėjas trumpam pasišalino į tualetą ir grįžo čiaudėdamas, tačiau kur kas draugiškiau nusiteikęs – matyt, labai norėjo nusišlapinti.

  „Suprantat, aš labai daug skraidau. Keliauju. Aš realiai turiu pasiūlymų dirbti Amerikoje, ir jie norėtų, kad padėčiau jiems, o jie galėtų padėti man. Kur mano telefonas?“ – tęsė pokalbį E. Dragūnas. „Žodžiu, man labai patinka, kai būna geros linijos. Geros oro linijos. Aš turiu sūnų ir noriu jam paties geriausio. Jūs pagalvokit, kokie vaikai šitoj šaly gali užaugti? Kokie? Realiai dabar mes baigiam intervą ir aš iškart emigruoju. Lėktuvas laukia“, – toliau bėrė žodžius Selas.

  Vilniaus oro uosto atstovė spaudai Orinta Uostytė teigė, jog sprendimas išsiųsti Egidijui Dragūnui kvietimą buvo spontaniškas. „Dieną prieš renginį nusprendėme oro uostą ir keliones apdainavusį atlikėją pakviesti perpjauti atidarymo kaspino, tačiau, deja, jis pats atvyko gerokai perpjovęs. O šiaip Egis visai nepasikėlęs – jis tiesiog skraido padebesiais“, – situaciją komentavo O. Uostytė.

  „Informacija keleiviams, norintiems vykti-kti-kti-kti“, – žodžių kišenėje neieškojo Selo pritariančioji vokalistė.

  Renginio pabaigoje E. Dragūnas sėdo į prabangų Audi R8 sportinį kupė ir pajudėjo centro link, kur „Mojo Lounge“ klube vyko jo penkiasdešimties gramų išbarstymo dūzgės.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP