Garsus dainininkas ir grupės „SEL„ lyderis Egidijus Dragūnas neturi su šiuo straipsniu nieko bendro, bet pastovus mūsų portalo 1k.lt skaitytojas Eugenijus Dragūnas (toliau – E.Dragūnas) atvirai prisipažįsta: „Taip, aš esu homoseksualus“.

  „Turėjau ilgą laiką slėptis nuo visuomenės, bet šiandien atvirai pripažinau kas esu ir didžiuojuosi, kad galiu garsiai pasakyti: „E.Dragūnas yra gėjus“.

  Veido rodyti negaliu, nes mane gali atpažinti darbe, o Lietuvoje, patys žinote, kaip žmonės reaguoja į homoseksualus. Nors esu „freelanceris“ ir dirbu vienas, bet vis tiek yra baisoka.

  Dėkoju jūsų portalui, kad dabar garsiai galiu pasakyti:

  „E. Dragūnas yra visiškas homoseksualistas ir mėgsta vyrus“

  E. Dragūnas pripažįsta, kad jo vardas ir pavardė yra labai panašūs į grupės „SEL„ lyderio E. Dragūno: „Taip, mane dažnai supainioja su grupės „SEL„ lyderiu Egidijumi Dragūnu. Nors esu Eugenijus, bet Lietuvos paštas dažnai painioja mus dėl vienodų inicialų – E. Dragūnai.“

  „Dėl to, vieną kartą paštu gavau porą baudų už girtą vairavimą ir analinius kamuoliukus. Pasirodo, baudos buvo skirtos Egidijui Dragūnui, o ne Eugenijui, bet analinius kamuoliukus pasilikau sau“, – atvirauja E.Dragūnas.

   

  Turite savo nuomonę? Pasisakykite mūsų rubrikoje „1K.lt skaitytojas“.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP