Šiaulių universiteto psichologai kartu su Inžinerijos fakulteto studentais sukonstravo pirmąjį pasaulyje mechanizmą, kuris sugeba parodyti moterims, kiek jos sveria, remdamasis jų momentine nuotaika.

  „Svarstyklės, aišku, tinka ir vyrams, bet kadangi esame seksistiniai kretinai, sakome kad jis skirtas tik moterims“, – sako projekto vadovas Anginas Tiškevičius.

  Svarstyklių kūrėjai atskleidžia pagrindinius įrenginio veikimo režimus:

  – jei norite sužinoti savo svori, bet nesate pasiruoše blogoms naujienoms, jums padės režimas: „aš tave ir tokią myliu“. Savo svorio ekrane neišvysite, tačiau sužinosite esanti mylima ir tokia, ir kad apskritai žmoguje svarbiausia vidus.

  – jei mėgstate, kai jus giria už tai, kad esate „dručkė“ jums patiks režimas „gero žmogaus turi būti daug“. Net jei nesate geras žmogus, ar apskritai žmogus – jūsų turi būti daug.

  – režimas „tiesa ar drąsa“. Atsargiai – šis režimas gali jus šantažuoti ir versti nustoti valgyti, grasindamas paviešinti jūsų svorį jūsų draugams. Svarstyklės sinchronizuojasi su „Facebook“ paskyra ir apie jus turi visą informaciją.

  Svarstyklės grūste prigrūstos ir kitų funkcijų – su jomis galite susipažinti oficialiame gamintojo puslapyje. Deja, jis dar nesukurtas.

  „Šiaip šitas išradimas – šūdas. Bet krikščionybę pradžioje irgi kritikavo, o kur ji dabar?“ – su viltimi balse kalbėjo projekto sumanytojas A. Tiškevičius.

   

  O ką manote jus gerbiamieji skaitytojai? Ar gyvenime viskas gerai?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP