Draugiškos Lenkijos prekeivių kainos, kuriomis džiaugiasi vis daugiau lietuvių, jau niekam ne paslaptis. Statistikos departamentas ir Vyriausybė taip pat pripažino Lenkijos kainų pranašumus.

  Norėdami dar labiau įsiteikti Lietuvos pirkėjams, lenkų prekybininkai priėmė sprendimą, kuris lietuviams neabejotinai kels nostalgiškus jausmus.

  „Nuo šiol rašysime kainas ir litais, kurwa, matka“, – sako Lenkijos prekybininkų asociacijos vadovas Janekas Spierdalaj.

  Priimti tokį sprendimą paskatino tyrimai, kurie parodė, jog dauguma lietuvių kainas vis dar skaičiuoja litais. Taip pat įtakos jam turėjo gerbiamo dalbajobo Seimo nario R.Žemaitaičio pataisų pasiūlymas, kad iki 2020 metų kainas reikėtų rašyti litais.

  „Aš jau pats kainas skaičiuoju ne zlotais, o litais, kurwamatka,“ – sako puikiai lietuvių kalbos vingrybes įvaldęs ūsuotas Lenkijos kasininkas, pakuodamas prekes ir valgydamas kiaulės koją.

  Lietuvos mokslininkai taip pat planuoja išrasti laiko mašiną kelionėms į lito laikus, kurių metu lietuviai galės lyginti, pvz., 2003 metų kainas litais su dabartinėmis kainomis eurais. Idėją palaiko VšĮ „Prie lito buvo geriau“, MB „A.A., prezidente Rolandai Paksai“ ir UAB „Visi vagys“.

  O ką manote jūs, gerbiamieji? Ar reikia kainas rašyti litais?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP