Ar žinojote, kad galite savo augintiniui nustatyti depresiją? Internete ši paslauga kainuoja 12,99 USD. O ar žinojote, kad augintiniai depresiją kartais nusistato patys?

  Mūsų pašnekovas Seras Šunialotas II jau du mėnesius serga depresija. Anot paties šuns, viskas prasidėjo po skaudaus išsiskyrimo: „Aš nebenoriu gaudyti kačių ar iškuisti šeimininko paliktų šiukšlių. Dievaži, net nebenoriu savo išmatų valgyt. Anksčiau mėgstamiausias mano užsiėmimas buvo privemt ant kilimo, o dabar net tai nebekelia džiaugsmo. Viskas prasidėjo nuo tada, kai laimingai gyvenau su savo mergina. Bet vieną dieną ji išėjo su šeimininku ir daugiau nebegrįžo. Ta kalė tikriausiai dabar kitam tarpkojį uostinėja“, – pasakojo Seras Šunialotas II.

  Pašnekovas tikino, kad jo liga net labai tikra ir nė iš tolo neprimena paauglių išsigalvojimų norint pateisinti savo tingumą. Depresiją Serui Šunialotui II nustatė kvalifikuotas veterinarijos specialistas, kuris teigė, kad šunelis paprasčiausiai ilgisi savo kalės ir po kelių savaičių pasijus geriau.

  „Na, kalytė sirgo, teko užmigdyt. Ką jau padarysi. Dabar Seras Šunialotas II išskirtinai liūdnas, jis beveik nieko nevalgo… Net ant kilimo nebeprivemia. Guli ant sofos ir žiūri TV pagalbą, matyt, supranta, kad jau baisiau nei ten vis tiek nebus. Juk reikia save kažkaip guosti“, – kalbėjo šeimininkė Algė Dalgė.

  Seras Šunialotas II teigė, kad dabar jam viskas tik juoda ir balta, gyvenimas tiesiog prarado spalvas. Mes paklausėme, ar anksčiau jis turėjo daugiau spalvų, tačiau pašnekovas tiesiog pasigarsino „TV pagalbos“ įrašą ir atsitvėrė tylos siena. Iš Sero Šunialoto II šeimininkų sužinojome, kad po kelių savaičių jis pasijuto geriau, vėl drasko šiukšles ir net privėmė ant kilimo.  

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP