Visi susiduriame su gyvenimo pakilimais ir nuopuoliais. Su gyvenimiška nesėkme susidūrė ir šios istorijos herojė Angelė. Moteris aštuonerius metus lenkė nugarą darbo biržoje, kol vieną dieną vadovybė nusprendė ją negailestingai atleisti.

  Eilinį trečiadienio rytą Angelė pasirodė darbe ir ant stalo išvydo gulintį jau ketvirtąjį papeikimo raštą už vėlavimą.

  „Bet aš tikrai vėluodavau dėl ligos – labai sunkiai sergu“, – skundėsi Angelė.

  Moteriškė prisipažino nebežinanti, ką daryti – esą vienintelė jai likusi išeitis yra stoti į eilę darbo biržoje. Tačiau ten ją visi pažįsta ir žino, kad Angelė turi problemų su alkoholiu, todėl susirasti naują darbą moteriai bus išties nelengva užduotis.

  „Padėtis be išeities – sunkiai sergu, naktimis mane purto drebulys. Negaliu negerti, tačiau jei nemesiu – darbo man nepasiūlys. Kai dirbau, pašalpas alkoholikams irgi atimdavau, todėl jos ir pati negausiu. Teks emigruoti į Angliją, ten pašalpas dalina lengva ranka“, – atviravo pašnekovė.

  Darbo biržos direktorė B. Iržienė teigė planuojanti vežtis darbuotojus iš Baltarusijos ir Ukrainos, nes esą geriančių lietuvių jau nebėra kur dėti. Dirbti jie nenori, po atlyginimų iškart pasiima biuletenius ir dievagojasi, kad serga. Sekantį kartą apsilankę darbo biržoje žmonės neturėtų nustebti, jei juos aptarnaus gruzinas Amiranas.

  „Amiranas – puikus žmogus, turi labai didelį p…potencialą“, – rodė išskėstas kojas rankas direktorė.

  O jūs ar tikite, kad Amirano potencialas didelis? Ar suras darbą Angelė?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP