Kas juokinga, o kas ne, sprendžiate jūs. Jūsų subjektyvi nuomonė ir skonis yra amžina tiesa. Jei jums kažkas nepatinka, tai yra šūdas. Jūs 100% žinote, kas yra skanu/neskanu, faina/nefaina, vykęs bajeris/nevykęs, gera eurovizinė daina/bloga eurovizinė daina. Amen. 

   

  Jūs turite turėti aiškią nuomonę apie tai, kokio miesto kalėdinė eglutė yra gražiausia. Atsiminkite, kad jūsų nuomonė (bet kuriais klausimais) yra tiesa ir visi privalo ją žinoti. Amen.

   

  Dėl visko aplink yra kalta valdžia ir tikrai ne jūs, nes jūs – savaime geras žmogus. Emigracija, socialinės problemos ir maži atlyginimai jus tik pateisina ir patvirtina amžiną tiesą, kad dėl visko yra kalta valdžia. Amen. 

   

  Jūs privalote neturėti saviironijos, nes nėra ko juoktis iš savęs, jūs – idealus. Idealus žmogus. Konstruktyvi kritika apie jus neegzistuoja, viskas yra heitas, melas ir žmonės jus kritikuoja, nes pavydi. Amen.

   

  Negalite sau leisti džiaugtis kito žmogaus sėkme, nes aplink – tik lūzeriai ir idiotai. Jei kažkas turtingas, tai reiškia pavogė, jei garsus – permiegojo, jei talentingas – melas. Amen.

   

  Tai yra ne jūsų problema, o kitų žmonių feilas. Jei filmas, muzika, anekdotas jums yra nesuprantamas, tai kaltas – ne jūs, o tie, kurie tai padarė. Dar kartą atsiminkite, kad tik jūsų supratimas apie gyvenimą yra TIESA. Kas normalu, o kas ne, sprendžiate jūs ir kiti NORMALŪS žmonės. Amen.

   

  Net nebūdamas profesionaliu krepšininku, per bet kokį turnyrą pataikytumėte iš po krepšio. Taip pat ir visur kitur – įvairiose sporto šakose, muzikoje, teatre, kine ar humore – galėtumėte viską geriau nei kiti. Amen.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP