Papasakosiu jums šiek tiek apie alkoholį ir priklausomybes.

  Aš jau 90 sekundžių nevartoju alkoholio ir jokių narkotikų. Žinau, tai trumpas laikas ir daryti išvadas per anksti, bet jau jaučiu progresą:

  – Pagerėjo miego kokybė. Anksčiau, kai gerdavau ir vartodavau, negalėjau normaliai užmigti, jaučiau kažkokį nerimą ir sapnavau baisius sapnus.

  – Mažiau bendrauju su draugais. Per šias 90 sekundžių pasidariau labai uždaras ir mano socialiniai įgūdžiai smarkiai pablogėjo. Bet juk reikia išmokti bendrauti su žmonėmis blaivam.

  – Numečiau svorio. Alkoholis turi daug kalorijų, o kelionės iš baro į namus pro kebabinę sukūsti taip pat nepadeda. Atsikratęs nereikalingų kilogramų jaučiuosi kur kas sveikesnis.

  – Sutaupiau pinigų. Kadangi vartojant alkoholį kišenėse dažnai švilpia vėjai, per šias 90 sekundžių sukaupiau nemažai santaupų, už kurias galėsiu oriai gyventi kitas 90 sekundžių.

  Žinau, kad galiu bet kada vėl pradėti, nes alkoholis anksčiau man reiškė labai daug. Bet šįkart tikrai tikiu, kad su draugų ir artimųjų pagalba aš nugalėsiu savo vidinius demonus.

   

  Į Jūsų sveikatą.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K 

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP