Britų mokslininkai tikina, kad liaudies išmintis nėra pagrįsta moksliniais faktais ir vertinti jos patikimumą reikėtų atsargiai.

  Praėjusiais metais Stratfordo universitetas pradėjo svarbų tyrimą, kuriame dalyvavo aštuoni skirtingomis ligomis sergantys savanoriai. Tyrimo dalyviai buvo paguldyti į specialias kapsules, kuriose pragulėjo iki praėjusio trečiadienio. Atidarius kapsules paaiškėjo, kad nė vieno iš savanorių sveikata nepagerėjo, o aštuoni iš jų mirė.

  Savanorių gydymui mokslininkai naudojo tik vieną priemonę – laiką.

  Šis tyrimas įrodo, kad laikas neturi jokių gydomųjų savybių, todėl liaudiškas posakis „laikas gydo“ neturi jokio mokslinio pagrindo.

  Taip pat Statfordo universiteto mokslininkai įrodė, kad ne visi keliai veda į Romą.

  „3 metus vykdėme eksperimentą ir galime drąsiai teigti – tai yra melas. Važiavome įvairiais kelias, tikėdamiesi galų gale pasiekti Romą. Aplankėme ir Lenkiją, ir Rumuniją, ir kitas šalis, tačiau supratome, kad kelias, vedantis į Romą, yra tas, kuriuo jus veda navigacija, kai suvedate „Roma“, – eksperimento rezultatais dalijosi mokslininkas.

  Buvo užfiksuota ir atvejų, kai obuolys nuo obels nuriedėjo į kitą kontinentą.

  Teiginys, kad „nėra to blogo, kas neišeitų į gerą“ – taip pat melas, nes yra daug blogio, kuris neišeina į gerą, pavyzdžiui, Lietuvos televizija.


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP