Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) gavo kelių piliečių kreipimąsi dėl krepšinio himnu tituluojamos Marijono Mikutavičiaus dainos „3 milijonai“.

  Gyventojai yra pasipiktinę, nes, pasak jų, dainos tekstas klaidina klausytojus. Dainoje teigiama, kad mūsų yra tik 3 milijonai, tačiau Lietuvoje mūsų jau likę kur kas mažiau.

  „Bl*d, ar jūs matot, kad žmonės emigruoja? Dar vakar turėjau penkias dukras, o šiandien liko tik viena. Kur kitos? Užsienyje!“ – piktinasi paprastas Lietuvos gyventojas Algimantas Paprastas.

  „Dabartinis gyventojų skaičius Lietuvoje yra maždaug 2,8 milijono, bet labai sunku tuos duomenis suderinti. Dėl to mano sielos stygos verkia,“ – teigia statistikos departamento darbuotoja Agnė Gitara. 

  Statistikos departamento darbuotoja Agnė Gitara

  „O jei skaičiuotume lietuvius visame pasaulyje, tai jų yra daugiau nei 3 milijonai. Žodžiu, Marijonas Mikutavičius žmonėms pateikia neteisingą informaciją.“

  Susisiekti su M. Mikutavičiumi mums nepavyko, nes jis nesinaudoja “Ežio” tinklu, o mūsų portalui į kitus tinklus skambinti kol kas yra brangoka.

  VVTAT susirinkusi į darbo grupę nusprendė, kad ši Marijono Mikutavičiaus daina turėtų būti uždrausta iki tol, kol mūsų šalyje vėl bus 3 milijonai gyventojų. Taip pat manoma, kad daina „3 milijonai“ simbolizuoja ne tik lietuvius, bet ir pinigų sumą, kurią uždirbo Marijonas Mikutavičius iš privačių koncertų, dainuodamas šią dainą.

  Taip pat VVTAT galvoja uždrausti visas grupės „69 danguje“ dainas. Tam yra kur kas rimtesnė priežastis – manoma, kad jų dainos tiesiog yra šūdas.

  O ką manote jūs, mūsų skaitytojai? Ar reikėtų leisti uždrausti dainą „3 milijonai“?

  ♦ ♦ ♦

  Visas iš šio straipsnio click’ų surinktas lėšas mes paaukosime pramogų ir naujienų portalams – kovai su skaitytojų kvailinimu.

  Tai yra ironija ir parodija į beprasmybę, kuri šiandien vyksta naujienų ir pramogų portaluose.

  Nesupratote bajerio? Parašykite mums laišką facebooke ir mes jums paaiškinsime!


  Patinka 1k.lt?

  Palaikykite jį keliais mygtukų paspaudimais Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP