Lietuvoje plačiai nuskambėjo taikaus koncerto „Laisvė rokenrolui“, nusiteikusio prieš gresiančius valdžios draudimus, žinia. Savo ruožtu blaivininkai pasižadėjo atsakyti tuo pačiu, surengdami savo blaivų festivalį.

  „Atsakysim tuo pačiu, surengsim savo festivalį“ – žadėjo blaivininkai.

  1k.lt korespondentas sudalyvavo „Laisvė rokenrolui“ festivalyje, šiek tiek išgėrė, paklausė „Radistų“ grojamo rokenrolo ir pakalbino praeivius.

  „Čia ne rokenrolas, pas mane manekenų ceche geriau pajuda. Pagavot? Plastmasiniai ir geriau pajuda“ – šmaikštavo praeivis.

  „Savo laikais Jimmy Hendrixui krūtinę parodžiau, kai buvo į Lenkiją atvažiavęs, čia dabar irgi galėčiau“ – sakė 77-erių Aldona.

  Sąjungos „Išsiblaivyk“ prezidentas Ignacijus Ignoras žadėjo, kad jų koncertas bus kur kas geresnis ir originalesnis:

  „Mes padarysim geriau ir originaliau. Bus tautinių kostiumų, paprašysim valdžios – duos 3 mln. eurų. Pakviesim akapelų, muzikantų. Duosim garo“ – sakė Ignoras.

  Viskas kaip visada baigėsi gerai. Aldona parodė krūtinę, koncertas įvyko, sulauksime ir naujo festivalio. 1K.LT redakcija džiaugiasi, nes kiekvieną dieną mes turime pakankamai medžiagos straipsniams iš viešųjų erdvių, nereikia nė patiems prisigalvoti. Gyvenimas gražus. O jūsų?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K 

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP