Pastarųjų mėnesių įvykiai Austrijoje (ne Australijoje) privertė susimąstyti ne vieną (ir ne du).
  Vietose, kuriose įvyko seksualiniai nusikaltimai, vis dažniau buvo randami „Samsung“ išmanieji telefonai. Sutapimas? Austrijos mokslininkai iš G.E.I instituto (Geological education institute) turi savo nuomonę.

  Austrijos mokslininkai nusprendė patikrinti, koks ryšys egzistuoja tarp prievartavimo ir „Samsung“ telefonų, nepaisant to, kad „Samsung“ telefonai gerai prievartavimus filmuoja (duomenys iš asmeninio mokslininko archyvo).

   

  Rezultatai šokiruoja

  Atlikto tyrimo duomenys nustebino. Pasirodo, kad „Samsung“ telefonus turintys žmonės prievartautojais arba jų aukomis tapdavo kur kas dažniau, nei kitų prekės ženklų telefonų turėtojai. „Tai įrodo skaičiai ir sekmadienį įvykęs firmos balius“ – sako vienas G.E.I mokslininkas.

  Taip pat pastebėtas kitas įdomus dalykas: nuo telefono modelio galimai priklauso, kurį vaidmenį – prievartautojo ar aukos – šiame nusikaltime atlieka jo turėtojas.

  Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy“ turėtojai dažniau traukia prievartautojus kaip aukos, tuo tarpu „Galaxy Edge“ savininkai nevengia ir patys tapti nusikaltimo vykdytojais. „Samsung Galaxy Ace“ turėtojai taip pat neretai bando prievartauti, bet, deja, jiems tai dažniausiai nepavyksta dėl lytinio organo ilgio (ar lytinis organas per ilgas, ar per trumpas, tyrime nenurodyta).

  Nors šie duomenys verčia susirūpinti, mokslininkai ramina žmones teigdami, jog šis dėsningumas yra paprasčiausia pavydo išraiška: esą normalu, kad prastesnių telefonų savininkai turi neigiamų jausmų geresnius išmaniuosius įperkantiems asmenims.

  Taip pat mokslininkai teigia, kad geriausiai nuo prievartautojų apsaugo mobilusis telefonas „Nokia 3310“ arba peilis.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP