Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įžvelgia vis daugiau alkoholio keliamų pavojų. Šį kartą jis prašneko ir apie masturbacijos išgėrus uždraudimą. Anot ministro, toks pomėgis itin pavojingas, nes kiekvienais metais dėl neblaivios masturbacijos kenčia tūkstančiai žmonių. Idėja jam esą kilusi iš asmeninės patirties.

  Paklaustas, kodėl mano, kad tai yra pavojinga, ministras atkirto: „Pabandykite ir patys suprasite.“

  Mūsų žurnalistai pabandė ir suprato, kad taip net gerokai smagiau, nei būnant blaivam. Antradienį planuojame išleisti apie tai filmuotą medžiagą.

  „Neblaivi masturbacija – rimta problema. Europoje jau seniai apie tai kalbame, tačiau Lietuvoje ši tema iki pernai metų buvo tabu, todėl ačiū S.Vaitulioniui, kuris viešai apie tai pasisakė“, – sako sveikatos apsaugos ministras A.Veryga.

  Planuojama ne tik drausti, bet ir informuoti visuomenę apie pavojų, kylantį po girtos masturbacijos: bus parengtos ugdymo programos, gaminami specialūs lipdukai, socialinėse reklamose apie šią problemą kalbės žvaigždės. Akcijoje jau dabar sutiko dalyvauti dauguma žinomiausių šalies veidų – nuo „Radistų“ iki M.Mikutavičiaus.
  Girta masturbacija sukelia didelį pavojų ne tik tai darančiam asmeniui, bet ir aplinkiniams. Daugiau nei 1000 šeimų kasmet kenčia nuo girto masturbacinio smurto artimoje aplinkoje. 


  Redakcija neatsako už jūsų sugaištą laiką, skaitant šį straipsnį..

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP