JAV dirbtinio apvaisinimo giganto „Spermataizing“ filialas Vilniuje patyrė itin stambaus masto apiplėšimą. Vagystė plačiai nuskambėjo ir už šalies ribų, apie ją skelbia visi didžiausi pasaulio dienraščiai.

  Penktadienio vakarą Vilniuje, Gedimino prospekte, buvo apiplėštas dirbtinio apvaisinimo punktas „Ūkio sperma“. Įsilaužę ilgapirščiai pavogė visą spermą tiek iš savitarnos punkto, tiek ir iš saugyklų.

  „Pagal visus požymius matyti, jog vagys dirbo užtikrintai ir itin techniškai. Matosi, kad čia veikė profesionalai, kurie moka dirbti su sperma ir puikiai žino, ką daro“, – neabejojo vienas iš į įvykio vietą atvykusių pareigūnų.

  Anot filialo vadovų, „Ūkio spermos“ padalinyje gulėjo virš 70% Lietuvos apvaisinimo žaliavos. Kodėl nusikaltėliams reikėjo tiek daug spermos, niekas negali pasakyti. Tyrimui vadovaujantys pareigūnai įtaria, kad šį nusikaltimą galėjo paskatinti R.Karbauskio noras uždrausti dirbtinį apvaisinimą.

  „Kol kas negaliu patvirtinti, bet nusikaltimo pėdsakai galimai veda į Naisius, kur, mūsų nuomone, klesti juodoji spermos rinka“, – teigė Lietuvos kriminalinės policijos biuro vadovas M. Entaitis.

  Ar tai yra gudrus politinis žingsnis, ar tiesiog nusikaltimas dėl pinigų? Ar rimta protesto akcija? Kur Vilniuje skaniai pavalgyti dienos pietus? Ar verta emigruoti? Kol kas yra daugiau klausimų, nei atsakymų.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP