Pirmadienį Skaitmeninis Universitetas Kolumbijoje Audi (SUKA) paskelbė skandalingą ir šiurpą keliantį tyrimą: 99% „Audi“ automobilių vairuotojų yra linkę į homoseksualumą. Tai įrodo apklausos, kurias padarė Kolumbijos specialistai.

  Mokslininkė Enre Loshara
  Mokslininkė Enre Loshara

  Skaitmeninio Universiteto Kolumbijoje Audi (SUKA) mokslininkė Enre Loshara pastebėjo įdomią koreliaciją: „Mes apklausėme 4 „Audi“ vairuotojus ir 3 iš jų buvo homoseksualai, o ketvirtasis buvo biseksualus. Kaip paaiškėjo vėliau, kai pradėjome tirti laikotarpį nuo kada jie pradėjo domėtis vyrais, įdomi detalė buvo tai, kad beveik visų respondentų domėjimasis vyrais prasidėjo būtent nuo „Audi“ automobilio įsigijimo. Tai puikiai matoma grafikuose ir skaičiuose“. 

  „Taip pat 99% „Audi“ vairuotojų geriau parkuojasi galu (atbulai). Tai įrodo kitas grafikas.“ 

  Tyrimuose paaiškėjo, kad „Audi“ automobilių vairuotojai geriau, taikliau ir švelniau įstato benzino šlangą į baką. Tai rodo sekantis grafikas. 


  „Audi“ mašinose dažniau grojamos tokios dainos, kaip „I will survive“, „YMCA“, Elton John, ir „SEL“ daina „Kam tu meldiesi“, o tai įrodo, kad ši homoseksualų mėgstama muzika labiau tinka „Audi“ vairuotojams.

  Specialistai rekomenduoja apsaugoti savo vaikus nuo homoseksualumo. Nerekomenduoja jiems pirkti „Audi“ automobilių, o kartais – net ir rodyti, todėl Nacionalinių Transliuotojų Televizijų Sąjunga (NTTS) svarsto uždrausti „Audi“ reklamas per televiziją.

  Saugokite galinį bamperį, jei jums iš galo važiuoja „Audi“ vairuotojas.

   

  Visas iš šio straipsnio click’ų surinktas lėšas mes paaukosime pramogų ir naujienų portalams – kovai su skaitytojų kvailinimu.

  Tai yra ironija ir parodija į beprasmybę, kuri šiandien vyksta naujienų ir pramogų portaluose.

  Nesupratote bajerio? Parašykite mums laišką facebooke ir mes jums paaiškinsime! 

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP