Visi žinome apie nerealius reikalavimus, mokyklose keliamus jaunajai kartai. Į mūsų redakciją kreipėsi didelį spaudimą patirianti abiturientė:

  „Jūs galite tyčiotis iš jaunų žmonių savo pagyromis, kad jūs nešiojot tokius pat fortepijonus ir išgyvenot, tačiau kasmet tie fortepijonai tik sunkėja ir jų reikia užnešti vis daugiau“, – guodėsi moksleivė.

  „Aš turiu jau baigusių mokyklą draugų. Jie sakė, kad 2015 m. tie fortepijonai buvo tikrai lengvesni, kai kurie net neieškojo pagalbos, tiesiog ėmė ir užnešė. O mes klasėj subūrėm pačius stipriausius ir dar pusę metų visi ėjom į kačialką. Aš net mėsą vėl valgyt pradėjau. Ir ką? Ir nieko. Aštuoniese to fortepijono nesugebėjom net pakelti“, – atskleidė visas pastangas pašnekovė.

  Buvusi švietimo ministrė A. Pitrėnienė apie mokinių skundus turėjo kitokią nuomonę:

  „Baikit jūs juokus, tie vaikai visai suskydo. Mes savo laikais tuo fortepijonus į ketvirtą aukštą nešiojom, ir ką? Ir va, dabar puikiai gyvenam“.

  „Po tokių pareiškimų aš tikrai suprantu, kad esu priversta sukčiauti. Jie patys mus verčia taip elgtis. Tikrai nusižiūrėsiu, kaip tą fortepijoną neša kiti ir nejausiu jokios širdgėlos – šita sistema kito pasirinkimo tiesiog nepalieka. Aš net galvoju pradėti vartoti anabolinius steroidus, nes mūsų čia niekas nesupranta“, – ašarų akyse neslėpė abiturientė.

  „Tegul jie nebeverkšlena. Prieš 27 metus aš tą fortepijoną vienas į penktą aukštą užnešiau. Dabar neabejoju, kad ir į antrą lengvai užneščiau“, – komentavo Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas Mantas Adomėnas.

  Mieli skaitytojai, kviečiame pasidalinti savo nuomone. Ar tikrai tie fortepijonai pasunkėjo, ar paprasčiausiai jaunoji karta išskydo?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K 

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP