Praėjusią savaitę tūkstančiai šalies moksleivių po gimtosios kalbos egzamino iš mokyklų išėjo keikdamiesi visai ne gimtąja kalba. Abiturientai skundėsi, esą labiausiai koją jiems pakišo kvaili klausimai, neskaitytų autorių tekstai ir netikėtai surietęs sifilis.

  Tačiau pakalbinę Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos dvyliktoką A. Torvaną išgirdome priešingų atsiliepimų – moksleiviui pasiekimų patikrinimas praėjo itin sklandžiai.

  „Buvo tikrai labai lengva. Nesitikėjau, kad šiais metais matematikos egzamine bus tik loginės ir tekstinės užduotys. Jose aš labai stiprus, todėl be problemų išsprendžiau viską per 10 minučių“ – neslėpė pasididžiavimo jaunuolis.

  Po kiek laiko mums pasidarė nejauku, todėl paprašėme abiturientą savo pasididžiavimą paslėpti.

  „Aš tikrai maniau, kad susivarysiu – matkė man nevalit. Apgaudinėja baryga, nes visada pamirštu, kiek esu skoloj, tai ką jau kalbėt apie matieką. Gerai, kad paėjo, nors prieš egzą taip apsipūčiau, kad vos įėjau pro duris“, – toliau dalijosi įspūdžiais jaunuolis.

  Egzaminus prižiūrėjusių pedagogų įspūdžiai buvo taip pat neypatingi. „Viskas praėjo įprastai. Tiesa, vienas jaunuolis išėjo vos po 15 minučių – matyt, ne kažin ką težinojo. Beje, ant stalo jis paliko arbatos maišelį ir prieskonių smulkintuvą – gal galite perduoti?“ – kalbėjo mokytoja Angelė Karvelienė.

  Šalia mokyklos stoviniavęs jaunuolis su kapišonu atsisakė kalbėti su 1K.lt redakcija ir, pamatęs kamerą, skubiai pasišalino.

  O ką manote jūs? Ar turite prieskonių smulkintuvą?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP