Mokslininkai ginčijasi, o ekspertai patys sau prieštarauja, bet kiekvieną dieną atsiranda vis naujų dietų ir būdų kaip sulieknėti. Ko gi tikrai nevartoti?

  Folijos. Nors yra mitas, kad folijoje yra daug aliuminio, kuris naudingas vyrų vaisingumui ir kaulams, bet daktarai nerekomenduoja valgyti folijos, o taip pat nerekomenduoja rekomenduoti kitiems valgyti foliją. Tarptautinė maisto organizacija (TMO) vasario mėnesį publikavo naują tyrimą, kuriame skelbia, kad foliją valgyti yra griežtai draudžiama.

  Andriaus Užkalnio. Kadangi teisiškai žmonių valgyti negalima, nes tai draudžia LR įstatymai, mes nerekomenduojame valgyti A. Užkalnio. Dietologai taip pat nerekomenduoja jo valgyti, nes jame – daug cholesterolio ir narcizo medžiagų, kurios yra labai pavojingos.

  Šūdo. Yra įvairių nuomonių šia tema, bet Kolorado universiteto mokslininkai nerekomenduoja vartoti šūdo, nes tai tiesiog nėra labai skanu. Jie darė tyrimus.

  Nors mes Lietuvoje prie to jau pripratome: pradedant nuo pramoginės televizijos ir baigiant facebook’o vartotojų noru naudoti šūdinas ir „prasmingas“ citatas, pavyzdžiui, tokias kaip „Moterys – tai knyga parašyta vyrui ir, jei vyras jos nesuprato, vadinasi, ji parašyta ne jam“. (Po šios citatos visa mūsų redakcija pradeda lėtai ploti)

  Vilniečio kortelės. Tai nėra labai sveika dėl kenksmingų nuodų plastike. Taip pat tai yra labai pavojinga, nes galima gauti baudą už važiavimą be mėnesinio. (Redakcija prašo nejuokauti apie mėnesines)

  Apgaulės. Niekada nevartokite apgaulės, pavyzdžiui, šiame straipsnyje pažadėjome 5 produktų sąrašą, o aprašėme tik 4. Gyveni ir mokaisi, kaip sakė mūsų pažįstamas, kuris jau 11 metų vis nesugeba pabaigti mokyklos.

  Geros dienos ir skanaus!

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP