Ne visi šią striukę vadina vienodai ir, kad būtų aiškiau apie ką mes kalbame, tai – lengva, pūsta, patogi, stilinga, blizganti striukė, kuri vadinama įvairiai: „dragūnke“ (štai kodėl), staigia striuke, ikiteisminio tyrimo striuke, pūku. Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi.

  Nors ši striukė yra vertinama kritiškai tarp nevykusių menininkų ir žmonių, kurie mano, kad supranta stilių, yra ne viena priežastis kodėl verta ją turėti.

   

  Muštynėse lengva išslysti varžovui iš rankų

  Tai yra tikrai lengva, o mes darėme kelis testus, ir nors kai kurių nelabai atsimename, bet galime duoti „bachūro žodį“, kad muštynėse ji praverčia.

   

  Nereikia nešioti atšvaito

  Po greito, gražaus ir malonaus vairavimo, saugumas kelyje yra kažkur 3 ar 4 vietoje ir kartais tai būna svarbu. Todėl, jei jūsų automobilis stovi autoservise, būkite saugūs ir nešiokite šią striukę, kuri puikiai atspindi šviesą ir Lietuvos „bachūro“ mentalitetą.

   

  Patogu prisidengti veidą teisme

  Tokią striukę galima naudoti ne tik kaip atšvaitą gatvėje, bet ir kaip atšvaitą nuo fotografų blyksčių. Joje galima pasislėpti nuo beprotiškos gyvenimo skubos ir problemų.
  Kaip patogiau pasislėpti teisme?

   

  Galima naudoti, jei pasibaigia šiukšlių maišai

  Galbūt pasiūlymas nėra labai praktiškas, bet vizualiai atrodo logiška.

   

  Nevaržo kojų judesių laisvės

  Gatvėje tai yra labai svarbu. Čia – tiesiog vizualus palto ir „dragūnkės“ palyginimas.

  Gero ir saugaus nešiojimo!

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP