Sveiki atvykę į straipsnį, MIELI LIETUVOS ŽMONĖS! Jūsų dėmesiui – nemokamos populistinės politinės konsultacijos.

  Mūsų politinių konsultacijų skyrius dalija nebrangius, efektyvius ir veiksmingus būdus, kaip pakelti politinius reitingus arba sukurti veiksmo iliuziją.

   

  Ką daryti populistams?

  Ačiū už klausimą. Per debatus būtinai dėkokite už kiekvieną klausimą ir, net jei nėra už ką dėkoti, vis tiek dėkokite. Ačiū už klausimą.

   

  Ar vykdyti kokią nors labdarą?Ačiū už klausimą, tai yra būtina. Pavyzdžiui, bent vienai dienai įsivaikinkite vaiką ir šį įvykį nufilmuokite bei nufotografuokite. Ir nepagalvokite neteisingai, nes įvaikinti vaikus yra labai gerai, bet, kai tai daro politikai dėl to, kad yra politikai, tai deja, deja, deja…

  Kita gera idėja yra padovanoti ligoninei kokį nors aparatą. Juk, kam sistemiškai kovoti su problema ir gerinti bendrą medicinos lygį, jei galima, karts nuo karto, numesti kaulą nuo savo bajoriško stalo?

   

  Ar būtina fotografuotis su sportininkais?Ačiū už klausimą. Labai geras klausimas (Nepamirškite pagirti klausimo!). Yra tokia sena lietuviška išmintis „nujoti į rojų ant svetimo vyro lytinio organo“, todėl visą laiką būkite šalia olimpinių/Europos/pasaulio čempionų. O prie Lietuvos ir regionų čempionų būkite mažiau, nebent tai būtų prieš pat rinkimus ir reikiamoje apygardoje.

  Nedarykite jokių sisteminių sprendimų, kad pakeltumėte bendrą šalies sporto lygį. Tikrai užtenka nuotraukų ir parašyti sveikinimo postus socialiniuose tinkluose, kai Lietuvos rinktinė kažką laimi. Taip pat kartais užsidėkite marškinėlius su Lietuvos rinktinės simbolika ir turėkite kelias nuotraukas iš krepšinio varžybų, kur nuoširdžiai už ją sergate.

   

  Ar būtina visada pasisakyti viešojoje erdvėje, kai įvyksta tragedija ar nelaimė?Ačiū už klausimą, tai yra labai geras klausimas, beveik tobulas. Yra PRIVALOMA pasisakyti tokiais klausimais, kuriais visuomenė sutaria. Pavyzdžiui, jei nužudomas vaikas, jūs būtinai turite pasisakyti kokia siaubinga nelaimė nutiko bei palinkėti stiprybės artimiesiems (ypač socialiniuose tinkluose). Jums yra būtina viešai pasakyti koks žiaurus nusikaltimas tai buvo, nes be jūsų komentaro, nėra iki galo aišku.

   

  Ar būtina minėti vaikus savo politinėje kalboje?Ačiū už klausimą, nuostabus klausimas. Politinei retorikai vaikai yra svarbus neuro emocinis variklis. Naudokite tokias frazes:
  „Ar mes tokios ateities norime mūsų vaikams?“
  „O ką, jei mano vaikas tai pamatys?“
  „O jūs pagalvokite apie savo vaikus, kai kalbate apie (bet kokia tema)“
  „Viskas, ką mes darome, mes darome dėl mūsų vaikų ateities…“

  Net jei neturite vaikų, vaikai pastiprina bet kokį argumentą. Bet kur ir bet kada.

   

  Sėkmės jums politinėje karjeroje! Ir atsiminkite, kad viskas, ką mes darome, darome dėl mūsų vaikų.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP