Sužinojęs apie naujus planus didinti alkoholio vartojimo amžiaus cenzą, verslas sureagavo itin kūrybingai. Įsikūrusi nauja bendrovė žada 18-mečiams organizuoti alkoturus į kaimynines Baltarusiją bei Lenkiją.

  Tokie turai gyvuoja jau ir dabar, tačiau kol kas tai tėra tiesiog lietuviškas turizmas; kai kuriuose kaimuose alkoturai nuo senų laikų turi gilias tradicijas, kurios perduodamos iš kartos į kartą.

  UAB „Kelionės tau ir ne tik tau, bet ir visiems kitiems, krč reikia trumpint pavadimą“ planuoja supažindinti 18-mečius su alkoholio kultūra Lenkijoje ir Baltarusijoje. Jiems bus parodytos alko-lankytinos vietos, kuriose būtina apsilankyti kiekvienam – už kioskų, prie parduotuvių, prie taros supirktuvių.

  Kelialapiuose taip pat siūlomos ir įvairios alko-pramogos: žmonos mušimas, sinchroninis vėmimas, savęs neprižiūrėjimas, degradavimas bei garsus muzikos klausymas viešajame transporte.

  Užsiregistruoti alko-turams bus galima nuo liepos mėnesio (septintas mėnuo asocijuojasi su „0,7 l“). Alko-turo šūkis yra „H*j sosy – mes judesy, Karbauski“, tiesa, laikui bėgant jis gali ir keistis. Kelionės trukmė priklausys nuo dalyvių sėkmės ir gali tęstis nuo 2 dienų iki 2 metų.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP