Agnė iš Vilniaus pripažįsta: „Motinos širdį skauda labiausiai ir tik mamos mane supras.“

  Viena auginu dukrytę ir dirbu sunkų fizinį darbą. Prieš tai gyvenome gerai, nes dirbau eilės laikytoja LIDL prekybos centre, bet dabar, kai nėra eilių, utilizuoju senus telefono dėklus. Moka nedaug, bet mums su dukryte užtenka.

  Neseniai dukrytei prasidėjo paauglystė ir tie, kurie turėjo arba turi vaikų, žino apie ką aš kalbu. Vienai yra labai sunku, o dukrytės tėvo mes nežinome, nes jis yra trečias grupės „Delfinai“ narys. Bet ne apie tai.

  Vieną dieną parėjau namo po sunkaus darbo (utilizavome visus „Siemens A35“ dėklus, tad darbo buvo daug) ir dukros kambaryje radau besimėtančius švirkštus. Juose, kaip supratau iš žiniasklaidos aprašymų, buvo marihuana arba, kaip jaunimas vadina, „žolytė“.

  Su dukryte turėjome rimtą pokalbį ir, nors ji juokėsi ir elgėsi neadekvačiai (pirmieji narkomanijos bruožai – red. past.), bet pasikalbėti pavyko.

  Deja, laikui bėgant, švirkštų namuose pastebėdavau vis daugiau ir daugiau. Nežinojau, ką daryti, kol vieną dieną nusprendžiau pabandyti pati. Atsisėdome virtuvėje, dukrytė įdėjo į švirkštą „žolytės“, aš susistūmiau ją į veną ir akimirksniu pajutau malonumą. Man patiko.

  Kelis mėnesius taip ir gyvenome, kad kai aš grįždavau po darbo, su dukryte leisdavomės marihuaną.

  Pradėjo rengtis čigoniškai ir vogti arklius

  Bet po kelių mėnesių mūsų lenkė kaimynė Zlota paskambino ir pareiškė, kad matė mano dukrytę apsirengusią kaip čigonę ir vogiančią arklius kitame miesto gale. Čia aš ir sunerimau – akivaizdu, kad į jos gyvenimą atėjo heroinas.

  1k.lt ekspertė psichoterapeutė Jolita Katkūnė sako: „Pirmieji ženklai, kad jūsų vaikas pradėjo vartoti heroiną – vogti arkliai ir čigoniška apranga. Kartais dar būna ir auksiniai dantys, bet rečiau.“

  Tuo tarpu Agnė prašo pagalbos: „Gal kas nors galėtų man rekomenduoti, ką tokioje situacijoje reikėtų daryti? Kaip elgtis? Prašau visuomenės pagalbos! Juk mamos širdį skauda labiausiai. Dar skauda ir mamos inkstus, bet dėl to, kad darbe perpūtė vėjas.“

  1k.lt nuolatinė skaitytoja Asdlajsdoqw Al;sdaskdja;sld (Vardas ir pavardė pakeisti)

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP