Meilė gyvūnams dažniausiai būna viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės pasirenka veterinaro profesiją. Ilgainiui meilė išblėsta, tačiau su profesija, skirtingai nei su žmona, lengvai neišsiskirsi.

    Kęstutis Gaidys veterinaru įvairiose klinikose darbavose jau daugiau nei 20 metų. Be naminių gyvūnų, jo pacientų sąraše yra ir kur kas įspūdingesnių žvėrių: keturi zebrai, du liūtai, baltoji meška, pingvinų pulkas ir kaimynų čigonas berniukas, kuris užspringo akmeniu. 

    Tačiau vieną dieną Kęstučio karjera baigėsi greičiau, nei Pakso prezidentinė kadencija: „Norit mįslę? Gyvas – lavonas, numiręs – raudonas. Vėžys. Tai va. Man vėžys, bet ne tas, kur vandeny gyvena, o tas, kur žmones iš vidaus ėda“, – kalbėjo Kęstutis Gaidys.

    Kęstučio darbovietėje sklinda kitokios kalbos: „Tyli kiaulė gilią šaknį knisą. Kęstutis – sukčius, neserga jis jokiu vėžiu. Iš tikrųjų jis jau kelis kartus buvo sulaikytas, nes pardavinėjo arklių steroidus vietiniams kultūristams ir dar nelegaliai rūsyje gaidžius kastruodavo, kas yra ironiška, nes jis pats gaidys“, – pasakojo buvusi gydytojo kolegė, veterinarė Janina Žaltienė.

    K. Gaidys prarado licenciją po tyrimų šunų lenktynėse. Veterinarijos gydytojas specialiai susargdino oponentų šunis, o savus šėrė arkliškomis dozėmis tų pačių arklių steroidų ir po to atlikdavo statymus už savuosius. Tačiau per patį didžiausią lažybų statymą šuniui ant uodegos nuėjo ne tik Gaidžio karjera, bet ir visi pinigai, nes Kęstučio šuo atbėgo paskutinis. K. Gaidys buvo sulaikytas už sukčiavimą, profesijos diskriminavimą ir nelegalų gaidžių kastravimą. Dabar K. Gaidys kelerius metus leis už grotų: „Ir vilkas sotus, ir avis sveika“, – nuotaikos belangėje neprarado Kęstutis.

    PasidalinkShare on Facebook